Uzdravenia

“Našej dcérke Nine Kristíne Dubovskej /nar.26.júla 2004/ diagnostikovali v decembri 2007 ako tri a pol ročnej problémy s prietokom krvi v srdci. V januári 2008 jej objavili v Detskom kardiocentre v Bratislave dierku na srdcovej stene s veľkosťou 4,5 mm.” zobraziť viac
Mgr. Patrik Dubovský


“V roku 1968 som mala mozgovú porážku, ktorá mi spôsobila problémy. Keď som sem prvýkrát prišla, dotkla som sa lavičky. V tej chvíli som pocítila veľkú úľavu. A keď som utekala dolu horou, počula som hlas, ktorý mi hovoril, že sa mám verejne priznať, že som bola uzdravená.”
Mária Majzelová, Soľ


“Prisnil sa mi sen, v ktorom sedela moja mama (zosnulá) za stolom a povedala mi: ‘Táňa, choď do Litmanovej, niekto ťa čaká.’ Vedela som, že ľudia chodia do Litmanovej, ale nevedela som prečo. Nejaká zvláštna sila ma tam ťahala. Tak som sa prihlásila. Prišli sme s priateľkou na horu Zvir. Nevedela som, čo mám hovoriť, ako prosiť, čo povedať. Odrazu ma prenikol zvláštny pocit a dotyk. Viem, že som povedala, ani keby som to nehovorila ja: ‘Ach, Ježiš, Ty tak trpíš za naše hriechy!’” Dňa 23. júla 1996 sa stal zázrak: “Moja 13-ročná dcérka spadla z 5. poschodia na hlavu. Ležala v nemocnici v bezvedomí na “áre”. Na tretí deň začala sama dýchať. Všetko som odovzdala do Božích rúk. Nosila som jej litmanovskú vodu, celú som ju ňou umývala a striekačkou som jej ju striekala do úst. Na Premenenie Pána ma prvýkrát poznala. Nemala zlomenú ani kostičku. Teraz chodí spievať do súboru Prešovčatá. Dnes je živá a zdravá, vďaka Bohu a Márii. Viem, že to bola Máriina zásluha, lebo som Ju prosila, aby sa stala mojou Mamou a aby sa o nás postarala. Musím ešte dodať, že človek musí prejsť peklom, aby ochutnal slasť Neba.”
Táňa Markovičová, Prešov

“Od roku 1981 som strašne trpela bolesťami v chrbtici, kĺboch, kolenách a stále som mala problémy s tlakom. Šesťkrát som sa liečila na rôznych miestach našej bývalej republiky. Čím viac rokov mi pribúdalo, tým viac sa moje bolesti stupňovali. Ani jeden lekár mi nedával nádej na vyliečenie. Dňa 25. marca 1992 som sa zobudila o tretej hodine po polnoci, keď som počula hlas: “Dnes by si mala ísť do Litmanovej!” Pred pol šiestou ráno som znovu počula ten istý hlas: “Dieťa moje, dnes by si mala ísť do Litmanovej!” Skočila som z postele a hneď som prišla na to, že sa mi prihovára Panna Mária… Pán Rusnák z Litmanovej nám otvoril izbičku, kde sa zjavuje Panna Mária. Pomodlili sme sa… Od spomínaného dňa nemám zdravotné problémy.”
Viktória Folvarčíková, Nová Ľubovňa


“Poľskí kňazi poskytli vyšetrovacej komisii podklady – vrátane lekárskych správ – o nevysvetliteľnom uzdravení pútničky Stanislavy, ktorá trpela na rakovinu prsníka. Nosila si vodu z prameňa na hore Zvir, ktorou sa umývala a modlila sa k Nepoškvrnenej Čistote. Po troch mesiacoch lekár konštatoval jej úplné vyzdravenie.
(Otec Marián Potaš toto uzdravenie označil za veľkú milosť.)”

Stanislavy Faronovej, Starý Sacz


“Pochádzam z učiteľskej rodiny, kde bola účasť na náboženskom živote samozrejmá a dostalo sa nám aj určitého náboženského vzdelania. Aspoň takého, že o existencii Boha som niky nepochybovala, i keď rozhodujúci bol osobný postoj a svedectvo rodičov, ktoré si vyžadovali nemálo osobnej statočnosti a pevnosti charakteru vzhľadom na spoločenské postavenie a dobu v ktorej žili. Vzdelávanie v oblasti náboženstva a praktizovanie náboženského života sa stali aj neskôr prirodzenou potrebou duchovného života. …” zobraziť viac
Dôverujem Ti, mama